Nasze koty

Działamy zgodnie z etyką hodowlaną, gdzie priorytetem jest dobro naszych podopiecznych.
Nasze kotki rodzą kocięta raz do roku. Dbamy o zdrowie i dobrą kondycję naszych kocich mam. A ich kocięta otrzymują od nas tyle ciepła i miłości by w przyszłości wyrosły na dobrze zsocjalizowane i towarzyskie pieszczochy domowe.

 

linia

Luna

Mała Lunka, to pięknej budowy, niebiesko centkowana genetta ( typ standard ). Jest drobną kotką, ale nadwyraz towarzyską i niesamowicie odważną kocicą. Niemalże na każdym kroku udowadnia nam jakie zwinne są krótkonogie koty. Umiejętnie pokonuje wszelkie przeszkody oraz różne wysokości. Ściana z cegieł dekoryacyjnych nie jest dla niej żadnym wyzwaniem, potrafi wspiąć się po niej, niczym po drzewie. Luna zasługuje również na miano romantycznej kotki. Ma niesamowicie duże okrągłe oczy, które odzwierciedlają jej wewnętrzną piękną naturę. Ma bardzo wrażliwą osobowość, jest delikatną, subtelną małą kocią damą

linia

Szanowny, brązowo pręgowany długowłosy munchkin ( typu standard ).
Mimo, iż jest dostojnym, pięknie prezentującym się kocurem, to jednak z całej obecnej trójki jest największym przytulakem. Świetny kocur o wielkim serduszku.
Zdecydowanie jego osobowość jest nie do podrobienia. Bardzo spokojny, zrównoważony, czuły, ufny w stosunku do każdego. Niezwykle tolerancyjny i cierpliwy w stosunku do dzieci.
Bije od niego samo dobro oraz kocie wewnętrzne ciepło.

linia

Penelope

Nasza mała przeurocza trzpiotka, munchkin typu standard; urodzona w naszej hodowli, w 2014 roku.  Penelope jest długowłosą dziewczynką, która pełna świadomości swojego wdzięku urzeka nas na co dzień. Długo nie mogliśmy zdecydować się, czy Penelope zostanie z nami, czy jednak ma trafić do nowego domku. Natomiast dziś już wiemy, że była to trafna decyzja. Czarny munchkin to także prześliczny munchkin, pełen magii oraz tajemniczej głębi.
Mimo że jest w tej chwili najmłodszą dziewczynką , to jest niesamowicie gościnna, i „rozgadana”.  Pragniemy żeby Penelope w niedalekiej przyszłości rodziła długowłose kocięta z tak delikatnymi i proporcjonlanymi rysami pyszczka, jak ona sama.

 

linia

Latoya

Latoya to nasza prześliczna księżniczka, kotka o pełnej osobowości z charyzmą.  Potrafi wyrazić siebie i swoje zdanie, więc zdecydowanie drzemie w niej tzw.ukryty”koci pazur”. jednocześnie zadziwia nas swoją swoją Gracją i pewnością siebie. Ma piękne bardzo wyjątkowe umaszczenie. Urodziła się w naszej hodowli w roku 2013.

linia

kid-cat

Przewspaniały biały arystokratyczny KID CAT. Kocur w swoim krótkim życiu, przeżył już wiele. Przyleciał do nas z samej Kanady w październiku w 2014 roku.
Zajęło mu naprawdę niedługo by zaadoptować się w naszej Polskiej rzeczywistości. Zakochana w nim, widzę potencjał na piękne białe puchate maluszki.
Kid cat jak na kocura jest bardzo stonowanym kotem. Wybiera najbardziej przytulne miejsca w domu, i w ciągu dnia wyleguje się spokojnie. Drzemie w nim taki mały książę, który nawet do kolacji oczekuje wyjątkowego zaproszenia, ba a najlepiej podstawienia miseczki pod sam nosek..
Ma to swój urok, gdyż on sam w sobie jest bardzo piękny, i majestatyczny. Mam nadzieję, że to spokojne usposobienie będzie dziedziczyło po nim potomstwo.

 

linia

Sabretooth

Czystej krwi Bengal marmurkowy. Hodowca od którego mamy tego wspaniałego kocurka, zaufał nam by wykorzystać jego wspaniałe geny w hodowli kotków eksperymentalnej rasy Genetta. Sabre, to typowy przedstawiciel swojego gatunku, bardzo aktywny kot. Uwielbia zabawy, lubi się wyszaleć. Dokładamy wszelkich starań, by pomimo tego że jest kocurem hodowlanym miał swoją urozmaiconą przestrzeń w domu, jak i na dworze. Chcemy by w nadchodzących latach pomógł i wzbogacił program tej jakże nowej jeszcze rasy.
Prekursorem hodowcą tej rasy jest Pani Shannon Killey , która w roku 2006 zainicjowała pomysł rasy zbliżonej do afrykańskiego ssaka Genetty.
http://www.pawstruk.com/Genetta_Breed_Standard.html
http://www.pawstruk.com/Genetta_FAQs.html

linia

Whitney

Oto nasza niesamowita urocza, pełna wdzięku kotka . z pełną gracją prezentuje siebie przy każdej możliwej okazji. Jest również bardzo pięknym i energiczny kotem.
Ma bardzo duże pokłady energii, jest aktywna niemalże od samego rana, i ciekawa tego co przyniesie jej kolejny dzień. Bez wątpienia ma w sobie duszę podróżniczki i kociego odkrywcy. W domu jest jej zawsze, wszędzie pełno. Posiadła niezwykłą umiejętność, i doprosi się naprawdę o każdą swoją zachciankę. Nie odpuści żadnej okazji na pieszczoty.

linia